a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Porady   •  Dlaczego warto zatrudnić Wedding Plannera?
Dlaczego warto zatrudnić Wedding Plannera?

Dlaczego warto zatrudnić Wedding Plannera?

Wiele Par Młodych rozważa podjęcie współpracy z konsultantem ślubnym, zadając sobie jednocześnie pytanie: czy na pewno warto? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Dlaczego? Zapraszamy do przeczytania artykułu naszego eksperta!

  1. Oszczędność czasu

Poszukiwania idealnego miejsca na organizację ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego często zajmują wiele tygodni. Kontakt z każdym interesującym nas obiektem, zapytania o wolny termin, cenę, dopasowanie terminu spotkania z menadżerem, podpisanie satysfakcjonującej umowy – te kwestie  spędzają  niejednym narzeczonym sen z powiek. Na tym jednak organizacja ślubu się nie kończy  – ten sam proces czeka Was w kontekście poszukiwań usługodawców takich jak fotograf, kamerzysta, DJ, zespół czy florystka. Utrzymywanie stałego kontaktu z podwykonawcami, pilnowanie harmonogramu prac, terminów zapłaty – dzięki współpracy z Wedding Plannerem nie musicie się tym martwić! Wasz Konsultant Ślubny zadba o to, aby dopilnować każdy szczegół organizacji Waszego ślubu, kiedy Wy możecie z radością oczekiwać na ten wielki dzień.

  1. Sprawdzeni podwykonawcy

Sprawdzeni podwykonawcy organizacja ślubu

Często Dzień Ślubu jest pierwszym dniem w  życiu, w którym zdecydujecie się podjąć współpracę z profesjonalnym fotografem, muzykiem czy konferansjerem. Wedding Planner współpracuje tylko z doświadczonymi profesjonalistami z branży ślubnej – są to sprawdzone przez niego osoby, które nie będą osobami „z przypadku” – to odpowiedzialni profesjonaliści, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest to dla Was wydarzenie, wiedzą, jak należy wykonać swoją pracę, ale także jak się zachować – posiadają klasę, takt i doskonale znają Wasze oczekiwania, a przede wszystkim tworzą wspaniałą atmosferę!

  1. Lepsze warunki współpracy z podwykonawcami

wedding planner

Zadaniem konsultanta ślubnego jest zapewnienie Parze Młodej optymalnych warunków współpracy z usługodawcami. Dzięki szerokim znajomościom w branży ślubnej i utrzymywaniem stałych kontaktów często wypracowuje stałe zniżki lub dodatkowe korzyści dla swoich klientów. Oszczędzacie więc nie tylko czas, ale także pieniądze!

  1. Brak stresu

wedding planner

Wszystkie problemy związane z organizacją ślubu spadają na Konsultanta Ślubnego – to on koordynuje prace wszystkich podwykonawców, utrzymuje z nimi stały kontakt, rozwiązuje sytuacje kryzysowe.  W trakcie dnia ślubu zadba także o to, aby zarówno Wy, jak i Wasi goście czuli się wyjątkowi. Wasi Rodzice oraz świadkowie, którzy w trakcie przygotowań i ceremonii bywają mocno zestresowani, zostają w ten sposób odciążeni przez Wedding Plannera, dzięki czemu mogą w pełni przeżywać ten cudowny dzień!

  1. W pełni cieszycie się Dniem Ślubu

wedding planner konsultant ślubny

Czy dekoracja sali jest wykonana prawidłowo? Czy w kościele zapalone są wszystkie świeczki? Czy kelnerzy pamiętają, że tort należy podać po drugim, a nie trzecim daniu? Czy winietki na stole są rozłożone prawidłowo? A organista na pewno pamięta kolejność utworów, które ma zagrać w kościele? O to, i wiele innych kwestii zadba Twój Konsultant Ślubny! Ty nie musisz martwić się żadnymi przyziemnymi sprawami w tym dniu!  😊

nasza oferta

Jeśli rozważacie podjęcie współpracy z Wedding Plannerem – koniecznie sprawdźcie naszą ofertę klikając tutaj! 😊

 
Joanna Krukowska-Głowińska, Wedding Planner, prawnik, Założycielka Dream of Wedding

Dołącz do mediów społecznościowych Dream of Wedding i bądź na bieżąco z poradami i trendami ślubnymi! Kliknij poniżej: