a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Wesele   •  POMAGAJ RAZEM Z NAMI!
POMAGAJ RAZEM Z NAMI!

Dziś post inny, niż zwykle 😊

Ci, którzy mnie znają prywatnie, wiedzą jak ważną część mojego życia stanowią działania charytatywne – tak też jest ze Szlachetną Paczką, którą organizuję już po raz ósmy. Razem z rodziną, przyjaciółmi i (nie)znajomymi w tym roku pomagamy rodzinie z niepełnosprawnym synem, która w wyniku pożaru straciła cały swój życiowy dobytek.

[Kod Rodziny: LDZ-861-2531]
Rodzina składa się z trzech osób: Pan Józef ( 64l. ), Pani Agata (64l.) oraz Pan Krzysztof ( 34l. ). Dotychczas rodzice pracowali oraz opiekowali się niepełnosprawnym dzieckiem. W bieżącym roku wybuchł w mieszkaniu pożar, który strawił całkowicie wyposażenie lokalu. Rodzina samodzielnie stara się przywrócić lokal mieszkalny do stanu używalności. Dochód rodziny na jednego członka rodziny po odliczeniu kosztów leczenia wynosi ( 686zł ) na osobę, jednak pożar jaki dotknął tą rodzinę uniemożliwia im powrót do odzyskania spokojnego życia z normalnymi warunkami mieszkalnymi.
Pomimo niezawinionego zdarzenia losowego i wynikających z niego trudności Rodzina jest bardzo pozytywnie nastawiona i wzbudza sympatię. Państwo nie stracili poczucia humoru i cały czas wierzą, że niebawem uda im się ponownie zamieszkać w mieszkaniu. Rodzina nie poddaje się, walczy o lepsze jutro i jest idealnym wzorcem do naśladowania jak radzić sobie w obliczu takich nieszczęść niezależnych od nas.

Ty też możesz im pomóc! Aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z naszymi działaniami, zachęcam do dołączenia do organizowanego przeze mnie wydarzenia 😊 Klikając tutaj Istnieje także możliwość wpłacenia „cegiełki” za którą zakupimy żywność, odzież i środki czystości dla rodziny. Pamiętajcie – liczy się każdy gest! Za każde okazane wsparcie dziękuję w imieniu swoim i obdarowanej Szlachetnej Rodziny!

JOANNA KRUKOWSKA-GŁOWIŃSKA, ZAŁOŻYCIELKA DREAM OF WEDDING

Dołącz do mediów społecznościowych Dream of Wedding i bądź na bieżąco z poradami i trendami ślubnymi! Kliknij poniżej: