a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Ślub i wesele   •  RELACJA Z XVII ŁÓDZKICH TARGÓW ŚLUBNYCH
relacja z targów ślubnych

RELACJA Z XVII ŁÓDZKICH TARGÓW ŚLUBNYCH

Imprezy branżowe stanowią element mojej pracy zawodowej, stąd też jestem na nich częstym gościem 🙂 Dziś dzielę się z Wami krótką relacją z zimowej edycji Łódzkich Targów Ślubnych!

Dnia 9 lutego w łódzkiej hali Expo odbyły się XVII Łódzkie Targi Ślubne. Swoją ofertę miało okazję zaprezentować aż 121 firm z branży ślubnej działających zarówno na terenie województwa łódzkiego, jak i całej Polski.

W katalogu wystawców online firmy zostały podzielone na kategorie takie jak moda ślubna, dekoracje, biżuteria czy oferty foto-video. Takie rozwiązanie z pewnością stanowiło ułatwienie dla Młodych Par poszukujących konkretnych usług w gąszczu ofert usługodawców. 

Nie brakowało także emocjonujących konkursów i występów! 🙂 Wśród programu targów nie mogło zabraknąć pokazu sukien ślubnych czy też show tanecznego. Gorącym aplauzem zakończył się także występ wokalny oraz pokaz barmański flair. Młode Pary miały okazję spróbować swoich sił aktorskich, a także przetestować swoje umiejętności na parkiecie w trakcie lekcji pokazowej. Na śmiałków czekały nagrody między innymi w postaci voucherów rabatowych.

Wśród wystawców znalazły się firmy oferujące niezwykle rozpięty wachlarz usług ślubnych. Mogliśmy podziwiać ice trucka przepełnionego smakowitymi lodami rzemieślniczymi, które mogą stanowić słodką atrakcję na przyjęciu weselnym, przez usługę opalania natryskowego dzięki której uzyskacie ślubną opaleniznę bez ekspozycji słonecznej, aż po angielską taksówkę, która w dniu ślubu może stanowić Wasz środek transportu!

Po raz kolejny widzimy się jesienią!

JOANNA KRUKOWSKA-GŁOWIŃSKA, wEDDING PLANNER, PRAWNIK, WŁAŚCICIELKA FIRMY DREAM OF WEDDING

Przeczytałeś nasz poprzedni artykuł na temat zwrotu zakupionego towaru? Koniecznie go sprawdź klikając tutaj!


Dołącz do mediów społecznościowych Dream of Wedding i bądź na bieżąco z poradami i trendami ślubnymi! Kliknij poniżej: