a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Pomoc   •  pomagajmy razem!
Szlachetna Paczka

pomagajmy razem!

Szlachetna paczka to niezwykle ważny dla mnie projekt, któremu co roku oddaję swoje serce!

To mądra pomoc niesiona osobom potrzebującym, która łączy ludzi! Kto zna mnie osobiście doskonale wie, jak ważną część mojego życia stanowią działania charytatywne. Bo mnie ma niczego piękniejszego w życiu niż możliwość dzielenia się dobrem z drugim człowiekiem!

Komu pomagamy?

Już po raz dziewiąty organizuję Szlachetną Paczkę, do której możesz dołączyć się także Ty! Tym razem pomagamy rodzinie, w której mąż poświęcił wszystko dla ukochanej, ciężko chorującej żony.

Od 2000 roku Pani Joanna choruje na chorobę Crohna-Leśniowskiego. Choroba spowodowała, że kobieta ma tylko 80 cm jelita cienkiego i odżywia się pozajelitowo. Mąż Pani Joanny – Pan Rafał, opiekuje się nią, dlatego też nie może podjąć się pracy na pełen etat. W wolnym czasie Pan Rafał dorabia na sprzątaniu i stara się zwiększyć budżet rodziny. Pani Joanna mimo choroby chce się kształcić – uczęszcza na kurs pracownika administracyjnego RODO. Najtrudniejsze dla rodziny jest to, że leczenie Pani Joanny jest bardzo drogie. Czasami zdarza się, że rodzinie nie wystarcza pieniędzy na wszystkie potrzebne leki. Rodzina utrzymuje się głównie ze świadczeń i pracy dorywczej Pana Rafała. Po odliczeniu kosztów leczenia i utrzymania mieszkania, dochód na jedną osobę wynosi zaledwie 232 zł…

Rodzina mimo trudnej sytuacji życiowej, nie poddaje się. Małżeństwo jest dla siebie wsparciem i mimo, że nie może liczyć na nikogo z dalszej rodziny, wspólnie walczą o lepsze jutro. Pani Joanna jest oczkiem w głowie dla Pana Rafała. Są wdzięczni Bogu za to, że są razem. Marzą o tym, aby ich życie stało się łatwiejsze. Chcieliby, aby choroba ustąpiła i przestała niszczyć zdrowie Pani Joanny. Rodzinę wspiera ukochany pies, który, jak mówi sama Pani Joanna – jest pełnoprawnym, trzecim członkiem rodziny.

KOD RODZINY: LDZ-863-30207

Więcej informacji o jej potrzebach: kliknij tutaj

Szlachetna Paczka 2019

W ubiegłym roku, pomogliśmy rodzinie, która po pożarze straciła cały dorobek życia. Dzięki Waszemu zaangażowaniu do tych cudownych, niezwykle ciepłych ludzi trafiły 52 paczki z żywnością, chemią, odzieżą i wyposażeniem mieszkania oraz nowy komplet mebli kuchennych i nowa sofa! Mam głęboką nadzieję, że w tym roku uda nam się powtórzyć ten wynik! 🙂

Jak możesz pomóc?

Ty też możesz im pomóc! Aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z naszymi działaniami, zachęcam do dołączenia do organizowanego przeze mnie wydarzenia 😊 Klikając tutaj istnieje także możliwość wpłacenia „cegiełki” za którą zakupimy wersalkę, statyw do kroplówki dla p. Joanny, żywność oraz środki czystości dla Rodziny. Pamiętajcie – liczy się każdy gest! Za każde okazane wsparcie dziękuję w imieniu swoim i obdarowanej Szlachetnej Rodziny!

Ściskam Was serdecznie i życzę dużo zdrowia!
Wasza Asia


Dołącz do mediów społecznościowych Dream of Wedding i bądź na bieżąco z poradami i trendami ślubnymi! Kliknij poniżej: