a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Pomoc   •  Pomagajmy razem PO RAZ DZIESIĄTY!

Pomagajmy razem PO RAZ DZIESIĄTY!

Od wielu lat listopad dla mnie czas tworzenia Szlachetnej Paczki. To niezwykle ważny dla mnie projekt, któremu co roku oddaję swoje serce!

To mądra pomoc niesiona osobom potrzebującym, która łączy ludzi! Kto zna mnie osobiście doskonale wie, jak ważną część mojego życia stanowią działania charytatywne. Bo mnie ma niczego piękniejszego w życiu niż możliwość dzielenia się dobrem z drugim człowiekiem!

Komu pomagamy?

Nie mogę uwierzyć, ale to już dziesiąty raz organizuję Szlachetną Paczkę, do której możesz dołączyć się także Ty! Tym razem pomagamy dwóm rodzinom: samotnej matce wychowującej niepełnosprawnego syna oraz dziadkom wychowującym porzuconą przez matkę Monikę, którzy zmagają się z chorobami nowotworowymi.

Pani Ewa (68 l.) obecnie mieszka i zajmuje się niepełnosprawnym synem Krzysztofem (30 l.). Do 2016 roku życie pani Ewy toczyło się w miarę spokojnie i bez większych kłopotów. Mieszkała i samodzielnie zajmowała się synem, który od urodzenia cierpi na głębokie upośledzenie umysłowe i padaczkę. Dzięki wytrwałości i ogromnej miłości do syna dawała sobie radę. Jednak ze względu na słabnące zdrowie i wiek pani Ewy, musiała oddać syna do DPS-u. Kobieta codziennie go odwiedzała i zajmowała się nim. W roku 2020 z powodu pandemii pani Ewa zabrała syna z ośrodka do domu, ponieważ nie wyobrażała sobie, że nie będzie mogła go odwiedzać i się nim zajmować. Syn wrócił do domu, a sytuacja materialna się pogorszyła. Pani Ewa obecnie utrzymuje się tylko z emerytury w kwocie około 1400 zł. Po odliczeniu rachunków, wykupieniu leków i środków czystości dla syna (1100 zł) na życie pozostaje tylko 136 zł na osobę miesięcznie. Świadczenia na Krzysztofa są zamrożone w DPS, a ich podjęcie przez panią Ewę spowodowałoby automatyczną utratę miejsca w ośrodku dla Krzysztofa. Niestety na to pani Ewa nie może sobie pozwolić, gdyż nie wiadomo jak długo będzie w stanie pełnić opiekę nad synem.
KOD RODZINY: LDZ-864-61050

Więcej informacji o jej potrzebach: kliknij tutaj

Pani Elżbieta (65 l.) i pan Zbigniew (70 l.) wychowują wnuczkę Monikę (15 l.). Nie żyje im się łatwo. Pani Elżbieta od wielu lat zmaga się z nowotworem piersi i tarczycą a pan Zbigniew choruje na nowotwór prostaty i ma chore serce. Boją się, że nie uda im się wychować i usamodzielnić wnuczki. Dziadkowie przejęli wychowanie dziewczynki 4 lata temu. Matka Moniki, której przyznano opiekę nad dziewczynką jest bezrobotna i nadużywa alkoholu. Nie interesuje się córką co bardzo źle wpływa na psychikę Moniki (jest pod opieką psychologa). Rodzina bardzo się wspiera, dziadkowie zakochani we wnuczce chcą jej stworzyć dobre warunki i wynagrodzić wszystkie przykrości, Monika zaś wnosi w ich życie wiele radości. Spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, chodzą na spacery, czasami do kina lub teatru. Rodzina pani Elżbiety jest pełna miłości. Dziadkowie choć bardzo schorowani widzą jeden cel w życiu – wychować i usamodzielnić wnuczkę i w tym tkwi cała siła. Marzą o lepszej przyszłości dla dziewczyny. Jak sami mówią już dość przeszła teraz musi być tylko lepiej. Cała trójka uwielbia wspólne wyjazdy wtedy zapominają choć na chwilę o codziennych troskach, szczególnie ważne jest to dla Moniki bo ona źle znosi tą trudną sytuację. Monika jest bardzo ambitna, uczy się bardzo dobrze, marzy o studiach medycznych. Jej pasją jest taniec. Przez wiele lat tańczyła w zespole, jednak doba koronawirusa pokrzyżowała jej plany i dzisiaj tańczy jedynie w zaciszu domowym, tworząc własne choreografie. Dziadkowie pragną jedynie żyć razem w zdrowiu jak najdłużej.
KOD RODZINY: LDZ-1685-79403

Więcej informacji o jej potrzebach: kliknij tutaj.

Jak możesz pomóc?

Ty też możesz im pomóc! Aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z naszymi działaniami, zachęcam do dołączenia do organizowanego przeze mnie wydarzenia 😊 Klikając tutaj istnieje także możliwość wpłacenia „cegiełki” za którą zakupimy sprzęty AGD, odzież, żywność oraz środki czystości dla Rodziny. Pamiętajcie – liczy się każdy gest!

Pomóż potrzebującym i otrzymaj dwa razy więcej!

Jak co roku, osoby, które wpłacą dowolną kwotę przez ww. zbiórkę, otrzymają ode mnie rabat na moje usługi w wysokości dwukrotności wpłaconej kwoty! Wystarczy, że dasz mi znać jaką kwotę wpłaciłeś, a otrzymasz odpowiedni rabat przy podpisywaniu umowy 😊

Za każde okazane wsparcie dziękuję w imieniu swoim i obdarowanej Szlachetnej Rodziny!

Szlachetna Paczka 2020

W tamtym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu do potrzebujących dwóch rodzin trafiło 41 paczek z żywnością, środkami czystości, odzieżą, wyposażeniem mieszkania i sprzętami AGD, laptop i nowe łóżko dla p. Joanny i p. Rafała oraz nowe łóżko dla p. Krystyny 🙂 Relację z tego wydarzenia możesz znaleźć tutaj.

Ściskam Was serdecznie i życzę dużo zdrowia!
Wasza Asia


Dołącz do mediów społecznościowych Dream of Wedding i bądź na bieżąco z poradami i trendami ślubnymi! Kliknij poniżej: