a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
i

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

a

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Dlaczego my? Sprawdź!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty z zakresu organizacji ślubów i przyjęć weselnych, a przede wszystkim opinie zadowolonych klientów 😊
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

BEZPIECZEŃSTWO

Efektywnie dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych klientów dzięki posiadanemu wykształceniu prawniczemu i latach praktyki w zakresie negocjacji, sporządzania i weryfikacji poprawności umów
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Zmysł artystyczny i umiejętności interpersonalne

Dzięki wykształceniu muzycznemu nie tylko jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny doradzić Wam w doborze oprawy muzycznej, ale także doskonale rozumiemy „dusze artystyczne”, którymi często są usługodawcy (wbrew pozorom - nie tylko muzycy 😉) – branża artystyczna nie jest więc nam straszna!
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Pasja

Naszą pasją jest uszczęśliwianie ludzi – chcemy, aby Dzień Waszego Ślubu był wyjątkowy, osobisty, pełen radości i miłości dlatego za każdym razem w swoją pracę wkładamy całe swoje serce!
a

CO ZYSKUJECIE DZIĘKI NASZEJ WSPÓŁPRACY?

  • Oszczędność Waszego cennego czasu

  • Odciążenie w wszelkich problematycznych aspektach organizacji dnia ślubu

  • Wewnętrzny spokój oraz poczucie bezpieczeństwa

  • Gwarancję celebrowania najważniejszych chwil bez stresu i pośpiechu

  • Uśmiech zadowolonych gości 😊

Referencje

Joanna, Joanna i tylko Joanna! Asia pomagała przy organizacji naszego wesele w dniu 6 czerwca 2020r. i bez Jej pomocy i dobrego ducha nie dałabym rady. Asia jest w pełni profesjonalna, pomysłowa i pełna optymizmu. Ze zwykłej imprezy weselnej wyczarowała magiczne i niezapomniane przeżycia. Goście byli zachwyceni zarówno samym wystrojem, jak i całym planem wesela. Gorąco polecam! Asia to Wedding Planner pełen pasji do swojej pracy!

Agnieszka Kamińska Panna Młoda

Referencje

Jako agencja artystyczna zajmująca się między innymi oprawą muzyczną uroczystości mieliśmy okazję współpracować z Dream of Wedding przy kompleksowej organizacji jednego ze ślubów. Klarowne i jasne ustalenia pozwoliły nam z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować wybrany przez Parę Młodą skład instrumentalny oraz repertuar, który spełniał ich marzenia oraz oczekiwania w tym wyjątkowym dniu. Świetna organizacja całego wydarzenia zapewniła naszym artystom w pełni komfortowe warunki występu, dzięki czemu mogli stworzyć odpowiednią atmosferę podczas uroczystości. Polecamy Dream of Wedding jako profesjonalną i niezawodną firmę, która dokłada wszelkich starań, aby każdy zaplanowany detal w dniu ślubu został zrealizowany z największą starannością!

Konrad Salwiński Focus on Art

REFERENCJE

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm od A do Z, a nawet więcej! Niesamowite zaangażowanie, głowa pełna pomysłów, a zarazem otwarta na głos i sugestie Klientów, bardzo elastyczna i najważniejsze- widać, że kocha to co robi i do każdej realizacji podchodzi jak do własnej, a to gwarantuje sukces, zadowolenie i spełnienie marzeń każdej Młodej Pary planującej swój wielki dzień!

PIĘKNE KADRY FOTOGRAF

Referencje

Uroczystość ślubna była zrealizowana na najwyższym poziomie! Wybrana sala była wymarzonym miejscem, gdzie wszyscy goście wspaniale się bawili. Pyszne jedzenie oraz wspaniała obsługa na długo pozostanie w pamięci gości. Ten wyjątkowy dzień został zorganizowany bardzo starannie - zadbano o każdy, najmniejszy szczegół!

Agnieszka Wójcik świadkowa

REFERENCJE

Wspaniała współpraca, cudowny człowiek z ogromnym zaangażowaniem, pomoc na każdym etapie uroczystości do ostatniej chwili, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt na jakim nam zależało. Polecam!

Anna Kaczmarek PRACOWNIA TORTÓW ARTYSTYCZNYCH Tortme

Referencje

Uczestniczyłam, jako gość weselny, w uroczystości organizowanej przez panią Joannę. Wszystko dopięte na ostatni guzik. To był najbardziej wzruszający ślub, na jakim byłam – cudowna oprawa muzyczna, przepiękne dekoracje kwiatowe i samo miejsce zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Przyjęcie weselne było zorganizowane perfekcyjnie. Widać było, że p. Joanna dołożyła wszelkich starań, by Państwo Młodzi, ale także goście, czuli się komfortowo i nie musieli zajmować się tego wieczora niczym więcej, prócz dobrej zabawy.

Wioletta Bernat Gość

Skoro już wiesz dlaczego warto skorzystać z naszych usług – kliknij tutaj aby poznać naszą ofertę!

 Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter i otrzymaj zupełnie za darmo checklistę spraw ślubnych! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dream of Wedding Joanna Krukowska-Głowińska NIP: 7322197963, REGON: 384847196 w celu świadczenia usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, zaś podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadomy, że mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie oraz żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.