a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
i

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

a

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Na koordynowanych i zorganizowanych przez nas przyjęciach weselnych bawiły się już tysiące osób.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty z zakresu organizacji ślubów i przyjęć weselnych, a przede wszystkim opinie zadowolonych klientów.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

BEZPIECZEŃSTWO

Efektywnie dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych klientów dzięki posiadanemu wykształceniu prawniczemu i latach praktyki w zakresie negocjacji, sporządzania i weryfikacji poprawności umów
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Zmysł artystyczny i umiejętności interpersonalne

Dzięki wykształceniu muzycznemu doskonale rozumiemy „dusze artystyczne”, którymi często są usługodawcy (wbrew pozorom - nie tylko muzycy ;)) – branża artystyczna nie jest więc nam straszna!
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Pasja

Angażujemy się w 100% w swoją pracę i w dniu ślubu pozostajemy do Waszej wyłącznej dyspozycji, abyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.
a

CO ZYSKUJECIE DZIĘKI NASZEJ WSPÓŁPRACY?

  • Oszczędność Waszego cennego czasu

  • Odciążenie w wszelkich problematycznych aspektach organizacji dnia ślubu

  • Wewnętrzny spokój oraz poczucie bezpieczeństwa

  • Gwarancję celebrowania najważniejszych chwil bez stresu i pośpiechu

  • Uśmiech zadowolonych gości 😊

Świetna organizacja pracy, bardzo przyjazny i partnerski kontakt. Asia jest responsywna, życzliwa, kreatywna w rozwiązywaniu problemów, elastyczna, ale też szczera i stawiająca czoła napotykanym trudnościom. Świetnie poradziła sobie z organizacją niestandardowego wesela, choć w większości musieliśmy pracować w pełni zdalnie. Raz jeszcze wielkie dzięki i polecam serdecznie!

Piotr Urbanowicz Pan Młody

Współpraca z Asią była najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć odnośnie wesela. Zdjęła z nas ogrom stresu związanego ze ślubem, jednocześnie sprawiając, że przygotowania stały się przyjemnością. Nieocenione było wsparcie i troska, którą okazała w dniu ślubu. Jest osobą profesjonalną, empatyczną, potrafiącą sprostać nieszablonowym oczekiwaniom. Dzięki niej nasz ślub był najpiękniejszym dniem w życiu. Dodatkowo, nie można zapomnieć o Jej wiedzy prawnej, dzięki której zawierane umowy z podwykonawcami sprawiały, że byliśmy spokojni pomimo pandemicznej rzeczywistości. Polecamy z całego serca, zawsze i wszędzie!

Paulina Pycio Panna Młoda

Dzięki Pani Joannie nasz ślub był jak z marzeń! Zminimalizowana ilość stresu, wątpliwości, natłoku decyzji. Pani Joanna pomogła nam wybrać idealnych podwykonawców, gładko przejść przez cały okres przygotowań ślubnych i była niezastąpiona w samym dniu ceremonii i wesela. Nasza najlepsza decyzja - podjęcie współpracy z Panią Asią!!!

Monika Błońska Panna Młoda

Asia jest bardzo otwartą, komunikatywną oraz uśmiechniętą osobą z niesamowitą wiedzą prawniczą, która zdecydowanie jest ogromnym atutem w branży. Podczas spotkania wspaniale przedstawiła współpracę wedding planera z innymi podwykonawcami, udzieliła wielu wskazówek i nie było pytania na które nie znałaby odpowiedzi Dodatkowo jest cudownym motywatorem do działania! Słowa otuchy i wsparcia były bardzo wartościowe. Będąc świadkiem spotkania z czystym sumieniem polecam współpracę z Joanną, wiem że będziecie w najlepszych rękach! Asiu. Dziękuję Ci za wspaniały warsztat z którego również ja, jako obserwator bardzo dużo wyniosłam!

Agnieszka

Pani Joanna jest osobą w pełni zaangażowaną, życzliwą i uprzejmą. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju, czego doskonałym przykładem było znalezienie makijażystki w przeddzień ślubu (wieczorem). Co do organizacji przyjęcia, wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Na każdym etapie Pani Joanna służyła nie tylko wsparciem merytorycznym ale również mentalnym. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc.

Mateusz Budziarek Pan Młody

Referencje

Asia pomogła zorganizować nasze wesele od A do Z, w kilka tygodni. Dopilnowała każdego szczegółu, zarówno jeśli chodzi o estetykę przyjęcia, jak i aspekty prawne. Wszystkie umowy z usługodawcami były sprawdzone co do przecinka - a ich warunki wynegocjowane z wielką starannością. Czuliśmy się więc spokojni i bezpieczni - i mogliśmy świętować ten dzień nie martwiąc się o nic - nawet mimo tego gorącego czasu, kiedy załapaliśmy się praktycznie na ostatni termin, w którym wesele mogło się odbyć (pandemia). Asia mówiła nam, że cokolwiek się wydarzy - poradzimy sobie z tym. Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych! Z całego serca polecamy usługi Dream of Wedding ❤ Profesjonalizm pod każdym względem, świetna organizacja, dobór najlepszych usługodawców, ale przede wszystkim spokój.

Ilona Miksa Panna Młoda

Skoro już wiesz dlaczego warto skorzystać z naszych usług – kliknij tutaj aby poznać naszą ofertę!