a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
i

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

a

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Dlaczego my? Sprawdź!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty z zakresu organizacji ślubów i przyjęć weselnych, a przede wszystkim opinie zadowolonych klientów 😊
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

BEZPIECZEŃSTWO

Efektywnie dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych klientów dzięki posiadanemu wykształceniu prawniczemu i latach praktyki w zakresie negocjacji, sporządzania i weryfikacji poprawności umów
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Zmysł artystyczny i umiejętności interpersonalne

Dzięki wykształceniu muzycznemu nie tylko jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny doradzić Wam w doborze oprawy muzycznej, ale także doskonale rozumiemy „dusze artystyczne”, którymi często są usługodawcy (wbrew pozorom - nie tylko muzycy 😉) – branża artystyczna nie jest więc nam straszna!
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Pasja

Naszą pasją jest uszczęśliwianie ludzi – chcemy, aby Dzień Waszego Ślubu był wyjątkowy, osobisty, pełen radości i miłości dlatego za każdym razem w swoją pracę wkładamy całe swoje serce!
a

CO ZYSKUJECIE DZIĘKI NASZEJ WSPÓŁPRACY?

  • Oszczędność Waszego cennego czasu

  • Odciążenie w wszelkich problematycznych aspektach organizacji dnia ślubu

  • Wewnętrzny spokój oraz poczucie bezpieczeństwa

  • Gwarancję celebrowania najważniejszych chwil bez stresu i pośpiechu

  • Uśmiech zadowolonych gości 😊

Referencje

Joanna, Joanna i tylko Joanna! Asia pomagała przy organizacji naszego wesela w dniu 6 czerwca 2020r. i bez Jej pomocy i dobrego ducha nie dałabym rady. Asia jest w pełni profesjonalna, pomysłowa i pełna optymizmu. Ze zwykłej imprezy weselnej wyczarowała magiczne i niezapomniane przeżycia. Goście byli zachwyceni zarówno samym wystrojem, jak i całym planem wesela. Gorąco polecam! Asia to Wedding Planner pełen pasji do swojej pracy!

Agnieszka Kamińska Panna Młoda

Referencje

Miałem przyjemność być świadkiem pracy Konsultantki Dream of Wedding. To, co rzuciło mi się w oczy to dbałość o każdy detal i czuwanie nad przebiegiem uroczystości przez cały czas. Asia znała odpowiedzi na wszystkie pytania, non stop w biegu, miałem wrażenie, że jest wszędzie. Dzięki temu przyjęcie, na którym się spotkaliśmy było tak bajeczne i wyjątkowe. Dzięki Asi Wasza uroczystość będzie wymarzona i bajkowa a Ty będziesz Gwiazdą Wieczoru, całkowicie beztroską. Polecam!

Michał Kmiecik DJ

Referencje

Asia to dobra dusza, która ze smakiem zorganizuje Wasze wymarzone przyjęcie. Świetnie odnajduje się w każdym stylu, kreatywne i niebanalne podejście do zadań gwarantuje doskonały efekt i 100% zadowolenia. Wesele z jej pomocą na pewno będzie pełniejsze i piękniejsze!

Paulina Krawczyk Menager obiektu

Referencje

200% zorganizowania 200% pomysłowości i wizji najpiękniejszego dnia. Oddając się w jej ręce, każdy może być pewny, że marzenie o idealnym dniu są w zasięgu ręki i do zrealizowania. ,,Niektórzy ludzie szukają pięknych miejsc. Inni czynią miejsca pięknymi''. Widziałem kilka jej realizacji i cytat idealnie odzwierciedla to co robi.

Piotr Sówiński Event Manager

Referencje

Jako agencja artystyczna zajmująca się między innymi oprawą muzyczną uroczystości mieliśmy okazję współpracować z Dream of Wedding przy kompleksowej organizacji jednego ze ślubów. Klarowne i jasne ustalenia pozwoliły nam z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować wybrany przez Parę Młodą skład instrumentalny oraz repertuar, który spełniał ich marzenia oraz oczekiwania w tym wyjątkowym dniu. Świetna organizacja całego wydarzenia zapewniła naszym artystom w pełni komfortowe warunki występu, dzięki czemu mogli stworzyć odpowiednią atmosferę podczas uroczystości. Polecamy Dream of Wedding jako profesjonalną i niezawodną firmę, która dokłada wszelkich starań, aby każdy zaplanowany detal w dniu ślubu został zrealizowany z największą starannością!

Konrad Salwiński Focus on Art

REFERENCJE

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm od A do Z, a nawet więcej! Niesamowite zaangażowanie, głowa pełna pomysłów, a zarazem otwarta na głos i sugestie Klientów, bardzo elastyczna i najważniejsze- widać, że kocha to co robi i do każdej realizacji podchodzi jak do własnej, a to gwarantuje sukces, zadowolenie i spełnienie marzeń każdej Młodej Pary planującej swój wielki dzień!

PIĘKNE KADRY FOTOGRAF

Skoro już wiesz dlaczego warto skorzystać z naszych usług – kliknij tutaj aby poznać naszą ofertę!