a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
i

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

a

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Na koordynowanych i zorganizowanych przez nas przyjęciach weselnych bawiły się już tysiące osób.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty z zakresu organizacji ślubów i przyjęć weselnych, a przede wszystkim opinie zadowolonych klientów.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

BEZPIECZEŃSTWO

Efektywnie dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych klientów dzięki posiadanemu wykształceniu prawniczemu i latach praktyki w zakresie negocjacji, sporządzania i weryfikacji poprawności umów
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Zmysł artystyczny i umiejętności interpersonalne

Dzięki wykształceniu muzycznemu doskonale rozumiemy „dusze artystyczne”, którymi często są usługodawcy (wbrew pozorom - nie tylko muzycy ;)) – branża artystyczna nie jest więc nam straszna!
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wedding Planner

Pasja

Angażujemy się w 100% w swoją pracę i w dniu ślubu pozostajemy do Waszej wyłącznej dyspozycji, abyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.
a

CO ZYSKUJECIE DZIĘKI NASZEJ WSPÓŁPRACY?

  • Oszczędność Waszego cennego czasu

  • Odciążenie w wszelkich problematycznych aspektach organizacji dnia ślubu

  • Wewnętrzny spokój oraz poczucie bezpieczeństwa

  • Gwarancję celebrowania najważniejszych chwil bez stresu i pośpiechu

  • Uśmiech zadowolonych gości 😊

Referencje

Asia pomogła zorganizować nasze wesele od A do Z, w kilka tygodni. Dopilnowała każdego szczegółu, zarówno jeśli chodzi o estetykę przyjęcia, jak i aspekty prawne. Wszystkie umowy z usługodawcami były sprawdzone co do przecinka - a ich warunki wynegocjowane z wielką starannością. Czuliśmy się więc spokojni i bezpieczni - i mogliśmy świętować ten dzień nie martwiąc się o nic - nawet mimo tego gorącego czasu, kiedy załapaliśmy się praktycznie na ostatni termin, w którym wesele mogło się odbyć (pandemia). Asia mówiła nam, że cokolwiek się wydarzy - poradzimy sobie z tym. Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych! Z całego serca polecamy usługi Dream of Wedding ❤ Profesjonalizm pod każdym względem, świetna organizacja, dobór najlepszych usługodawców, ale przede wszystkim spokój.

Ilona Miksa Panna Młoda

Referencje

Asia to najlepsze (zaraz po mężu) co mogło mnie spotkać przy organizacji wesela. Ogarnęła wszystko koncertowo, pomagała na każdym kroku, wspierał w momentach większego stresu, a całe wesel po prostu mogliśmy się bawić, bez stresu, że cokolwiek się nie uda. Wysłuchała naszej wizji i zrobiła wszystko by spełnić nasze marzenia - po drodze nie było lekko, bo zmian było naprawdę sporo, ale ostatecznie był to najlepszy dzień w naszym życiu! Wszystko dopięte na ostatni guzik - wszystko zaplanowane w najmniejszym stopniu. Powinno być więcej takich ludzi na świecie! Dziękujemy Asiu za zaangażowanie i wsparcie w każdym momencie.

Daria Skwierczyńska Panna Młoda

Referencje

Moja współpraca z Asią rozpoczęła się ok. 1,5 roku temu. Znalazłam dziewczynę, sugerując się opiniami wystawionymi przez klientki. Udało się trafić w jedyny wolny weekend zespołu Dream of Wedding w czerwcu. I to był strzał w 10! Współpraca z Asią to czysta przyjemność. Dziewczyna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Stopniowo podrzucała nam pomysły na kolejne szaleństwa. Była wyrozumiała w kwestii mojej zmiany zdań co 5 minut. Jest osobą mega zorganizowaną, posiadającą szerokie kontakty z innymi usługodawcami, co jest niezmiernie ważne w tej pracy. Poza podstawowymi aspektami jak zespół, kamerzysta czy sala, Asia zorganizowała nam wszystko! Wszystko rozpisane na etapy, doskonale wiedziała, kiedy czym trzeba się zająć. Nawet w ostatniej chwili, gdy zostaliśmy bez pewnej atrakcji, szybko zorganizowała dużo ciekawsze zastępstwo. Dzięki temu, że Asia z asystentką Kariną pomagały w organizacji naszego wesela oraz były z nami w tym dniu, my mogliśmy spać spokojnie, a w dniu wesela nawet jeść! Z całego serca polecam współpracę z Dream of Wedding!

Aleksandra Włodarska Panna Młoda

Referencje

Joanna, Joanna i tylko Joanna! Asia pomagała przy organizacji naszego wesela w dniu 6 czerwca 2020r. i bez Jej pomocy i dobrego ducha nie dałabym rady. Asia jest w pełni profesjonalna, pomysłowa i pełna optymizmu. Ze zwykłej imprezy weselnej wyczarowała magiczne i niezapomniane przeżycia. Goście byli zachwyceni zarówno samym wystrojem, jak i całym planem wesela. Gorąco polecam! Asia to Wedding Planner pełen pasji do swojej pracy!

Agnieszka Kamińska Panna Młoda

Referencje

Miałem przyjemność być świadkiem pracy Konsultantki Dream of Wedding. To, co rzuciło mi się w oczy to dbałość o każdy detal i czuwanie nad przebiegiem uroczystości przez cały czas. Asia znała odpowiedzi na wszystkie pytania, non stop w biegu, miałem wrażenie, że jest wszędzie. Dzięki temu przyjęcie, na którym się spotkaliśmy było tak bajeczne i wyjątkowe. Dzięki Asi Wasza uroczystość będzie wymarzona i bajkowa a Ty będziesz Gwiazdą Wieczoru, całkowicie beztroską. Polecam!

Michał Kmiecik DJ

Referencje

Asia to dobra dusza, która ze smakiem zorganizuje Wasze wymarzone przyjęcie. Świetnie odnajduje się w każdym stylu, kreatywne i niebanalne podejście do zadań gwarantuje doskonały efekt i 100% zadowolenia. Wesele z jej pomocą na pewno będzie pełniejsze i piękniejsze!

Paulina Krawczyk Menager obiektu

Skoro już wiesz dlaczego warto skorzystać z naszych usług – kliknij tutaj aby poznać naszą ofertę!