a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Nasz zespół

Joanna Krukowska-Głowińska

Właścicielka agencji Dream of Wedding, prawniczka, certyfikowana wedding plannerka

Koordynacja ślubów jest moją pasją, a pozytywną energią staram się zarażać moje Młode Pary 🙂 Nieprzerwanie pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie w branży ślubnej. Uczestniczę w szkoleniach dedykowanych konsultantom ślubnym oraz event managerom, biorę udział  w targach ślubnych, nieustanie śledzę ślubne trendy na stronach branżowych. Jestem także założycielką bloga (s)prawnie o ślubie, na łamach którego zajmuję się tematyką prawną związaną z organizacją ślubu oraz instytucją małżeństwa.

 

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje pierwsze prawnicze kroki stawiałam w kancelariach na terenie Gdyni, Bydgoszczy i Łodzi. W trakcie swojej edukacji niejednokrotnie wygłaszałam referaty o tematyce prawniczej podczas międzynarodowych i ogólnopolskich konferencji naukowych. Posiadam także wykształcenie pianistyczne, dzięki któremu świat paragrafów urozmaicam poprzez nieustanne wplatanie w codzienne życie artystycznych wątków 🙂

 

Bardzo ważną część mojego życia stanowią działania charytatywne – od wielu lat jestem osobą zaangażowana społecznie. W ramach pracy wolontaryjnej wspomagałam działania Polskiej Akcji Humanitarnej, fundacji DKMS, czy też toruńskiego hospicjum dla dzieci „Nadzieja”. W wolnym czasie pomagam w nauce wspaniałym podopiecznym jednego z łódzkich Domów Dziecka.

 

Referencje i zdobyte certyfikaty możecie odnaleźć tutaj.

Karina Łaczkowska

Wedding Planner & Event Coordinator

Absolwentka studiów Produkcji Teatralnej i Organizacji Widowisk na Uniwersytecie Łódzkim, aktualnie studentka kierunku Manager, Agent, Producent na Uniwersytecie SWPS.

 

Część pracy licencjackiej Kariny pt. „Projekt wesele – rola konsultanta ślubnego w organizacji imprezy weselnej” powstała na bazie praktycznych doświadczeń w procesie organizacji wesel przez Dream of Wedding.

 

Miała przyjemność pracować w Teatrze Wielkim oraz Teatrze Nowym w Łodzi. Jest także lektorką języka angielskiego, dzięki czemu z dużym zaangażowaniem uczestniczy w organizowanych przez Dream of Wedding ślubach międzynarodowych.

 

Kocha wszystko, co związane ze sztuką i kulturą, szczególnie architekturę, modę i makijaż. W wolnym czasie odwiedza pyszne restauracje, kina i teatry.