a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  O firmie

O firmie

Chcemy, aby Wasz Dzień Ślubu był pełen miłości, szczęścia i wewnętrznego spokoju - po to powstała nasza firma. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal Waszej ceremonii i przyjęcia weselnego, znajdziemy dla Was najlepszych usługodawców i sprawimy, że Dzień Waszego Ślubu będzie pełen magii!

Dream of Wedding

Pomysł założenia własnej działalności spadł na mnie niczym grom z jasnego nieba! W trakcie niedzielnego spaceru z moim mężem, w pięknej parkowej scenerii okraszonej promieniami zachodzącego słońca, po latach prawniczej edukacji zrozumiałam, że organizacja ślubów jest tym, czemu chcę się poświęcić. Tworzenie piękna świata poprzez malowanie uśmiechu na twarzy drugiej osoby jest czymś niewyobrażalnie cudownym – to właśnie robię organizując uroczystości ślubne i weselne 🙂 Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

Poleca nas:

 Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter i otrzymaj zupełnie za darmo checklistę spraw ślubnych! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dream of Wedding Joanna Krukowska-Głowińska NIP: 7322197963, REGON: 384847196 w celu świadczenia usługi Newslettera zgodnie z Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, zaś podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadomy, że mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie oraz żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.