a

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych z klasą i pasją! 

Kontakt

tel: 882-099-015

e-mail: kontakt@dreamofwedding.pl

Łódź

FIRMA POLECANA PRZEZ:
Nasz Instagram
Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Referencje i certyfikaty

Firma polecana przez

Referencje

Joanna, Joanna i tylko Joanna! Asia pomagała przy organizacji naszego wesela w dniu 6 czerwca 2020r. i bez Jej pomocy i dobrego ducha nie dałabym rady. Asia jest w pełni profesjonalna, pomysłowa i pełna optymizmu. Ze zwykłej imprezy weselnej wyczarowała magiczne i niezapomniane przeżycia. Goście byli zachwyceni zarówno samym wystrojem, jak i całym planem wesela. Gorąco polecam! Asia to Wedding Planner pełen pasji do swojej pracy!

Agnieszka Kamińska Panna Młoda

Referencje

Miałem przyjemność być świadkiem pracy Konsultantki Dream of Wedding. To, co rzuciło mi się w oczy to dbałość o każdy detal i czuwanie nad przebiegiem uroczystości przez cały czas. Asia znała odpowiedzi na wszystkie pytania, non stop w biegu, miałem wrażenie, że jest wszędzie. Dzięki temu przyjęcie, na którym się spotkaliśmy było tak bajeczne i wyjątkowe. Dzięki Asi Wasza uroczystość będzie wymarzona i bajkowa a Ty będziesz Gwiazdą Wieczoru, całkowicie beztroską. Polecam!

Michał Kmiecik DJ

Referencje

Asia to dobra dusza, która ze smakiem zorganizuje Wasze wymarzone przyjęcie. Świetnie odnajduje się w każdym stylu, kreatywne i niebanalne podejście do zadań gwarantuje doskonały efekt i 100% zadowolenia. Wesele z jej pomocą na pewno będzie pełniejsze i piękniejsze!

Paulina Krawczyk Menager obiektu

Referencje

200% zorganizowania 200% pomysłowości i wizji najpiękniejszego dnia. Oddając się w jej ręce, każdy może być pewny, że marzenie o idealnym dniu są w zasięgu ręki i do zrealizowania. ,,Niektórzy ludzie szukają pięknych miejsc. Inni czynią miejsca pięknymi''. Widziałem kilka jej realizacji i cytat idealnie odzwierciedla to co robi.

Piotr Sówiński Event Manager

Referencje

Jako agencja artystyczna zajmująca się między innymi oprawą muzyczną uroczystości mieliśmy okazję współpracować z Dream of Wedding przy kompleksowej organizacji jednego ze ślubów. Klarowne i jasne ustalenia pozwoliły nam z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować wybrany przez Parę Młodą skład instrumentalny oraz repertuar, który spełniał ich marzenia oraz oczekiwania w tym wyjątkowym dniu. Świetna organizacja całego wydarzenia zapewniła naszym artystom w pełni komfortowe warunki występu, dzięki czemu mogli stworzyć odpowiednią atmosferę podczas uroczystości. Polecamy Dream of Wedding jako profesjonalną i niezawodną firmę, która dokłada wszelkich starań, aby każdy zaplanowany detal w dniu ślubu został zrealizowany z największą starannością!

Konrad Salwiński Focus on Art

REFERENCJE

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm od A do Z, a nawet więcej! Niesamowite zaangażowanie, głowa pełna pomysłów, a zarazem otwarta na głos i sugestie Klientów, bardzo elastyczna i najważniejsze- widać, że kocha to co robi i do każdej realizacji podchodzi jak do własnej, a to gwarantuje sukces, zadowolenie i spełnienie marzeń każdej Młodej Pary planującej swój wielki dzień!

PIĘKNE KADRY FOTOGRAF

Referencje

Uroczystość ślubna była zrealizowana na najwyższym poziomie! Wybrana sala była wymarzonym miejscem, gdzie wszyscy goście wspaniale się bawili. Pyszne jedzenie oraz wspaniała obsługa na długo pozostanie w pamięci gości. Ten wyjątkowy dzień został zorganizowany bardzo starannie - zadbano o każdy, najmniejszy szczegół!

Agnieszka Wójcik świadkowa

REFERENCJE

Wspaniała współpraca, cudowny człowiek z ogromnym zaangażowaniem, pomoc na każdym etapie uroczystości do ostatniej chwili, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt na jakim nam zależało. Polecam!

Anna Kaczmarek PRACOWNIA TORTÓW ARTYSTYCZNYCH Tortme

Referencje

Uczestniczyłam, jako gość weselny, w uroczystości organizowanej przez panią Joannę. Wszystko dopięte na ostatni guzik. To był najbardziej wzruszający ślub, na jakim byłam – cudowna oprawa muzyczna, przepiękne dekoracje kwiatowe i samo miejsce zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Przyjęcie weselne było zorganizowane perfekcyjnie. Widać było, że p. Joanna dołożyła wszelkich starań, by Państwo Młodzi, ale także goście, czuli się komfortowo i nie musieli zajmować się tego wieczora niczym więcej, prócz dobrej zabawy.

Wioletta Bernat Gość

Referencje

Pani Joanna jest osobą sumienną i odpowiedzialną, dzięki kreatywności oraz posiadanym zdolnościom organizacyjnym powierzane zadania wykonywała zawsze w wyznaczonym terminie. Cechuje ją przede wszystkim ambitność, pracowitość oraz wysoka kultura osobista.

adw. Robert Bogusz Gdynia

Referencje

Dzięki komunikatywności i wysokiej kulturze osobistej Pani Joanna z łatwością nawiązuje kontakty interpersonalne, prowadzi kluczowe rozmowy oraz negocjacje. Ponadto należy wskazać, że doskonale radzi sobie w sytuacjach stresowych, potrafi pracować pod presją czasu, zachowując wysoki standard wykonywania powierzonych zadań

r. pr. Radosław Percha Łódź

Referencje

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Panią Joannę jako kompetentnego, solidnego i odpowiedzialnego partnera do pracy w zakresie usług prawnych. Doceniamy zwłaszcza rzetelne i bardzo wnikliwe podejście do problemów natury prawnej., zmierzające do eliminowania bądź szerokiego ograniczania ryzyk prawnych. Wysoko cenimy specjalistyczną wiedzę Pani Joanny a także profesjonalizm i staranność podczas wykonywania powierzonych zadań.

r. pr. Mariusz Roman Bydgoszcz

Referencje

Pani Joanna zadbała o każdy szczegół. Super zabawa w pięknej oprawie i świetnej atmosferze! Polecam p. Joannę gorąco, ponieważ łączy pełen profesjonalizm z niezwykle serdecznym i otwartym na wszelkie życzenia i sugestie podejściem do Państwa Młodych.

Wioletta Bernat Gość